PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38313}

American Pie: Wesele

American Wedding
6,7 124 020
ocen
6,7 10 1 124020
4,1 11
ocen krytyków
American Pie: Wesele
powrót do forum filmu American Pie: Wesele

Wczoraj ogladalem ten film na antenie telewizji TVN i musze powiedziec, ze tak splyconej wersji juz dawno nie widzialem. Telewizja TVN skrocila American Pie 3 o jakies 15 minut (gdyby zebrac wszystkie wyciete fragmenty to mysle ze tyle by mniej wiecej wyszlo). Uwazam to za nie porozumienie, poniewaz ludzie ktorzy wlasnie wczoraj ogladali po raz pierwszy ten film nie zobaczyli kilku naprawde niezlych scen (np. wieczor kawalerski Jima, ktorego tresc splycono o dobre 7 minut).

ocenił(a) film na 8
Marcin_g

TVN i tak puszcza ten film zawsze po godz 22:00 dlatego również nie rozumiem jaki ma sens skracanie (ucinanie) tego filmu i to jeszcze w najlepszych scenkach, a już o lektorze nie wspomnę (porażka).

użytkownik usunięty
Marcin_g

Też mnie to zaskoczyło. Czekałem na monolog Stiflera do gumowej lali... i nic z tego. O "tłumaczeniu" to już nie warto nawet wspominać.

ocenił(a) film na 10

Jak to telewizja prywatna. Skracając film o 15 (czy nawet więcej mi się wydaje) zarabia więcej gdyż w te 15 minut wciska dodatkowe 15 minut reklam więcej. Niby jak by się utrzymały prywatne firmy telewizyjne?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones