PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153264}

American Pie: Wakacje

American Pie Presents Band Camp
6,2 73 828
ocen
6,2 10 1 73828
4,2 4
oceny krytyków
American Pie: Wakacje
powrót do forum filmu American Pie: Wakacje

zapodajcie tytuły jakis fajnych zwariowanych (moze i przygłupawych) filmików w stylu american pie, scary movie, wieczny student... ogólnie same zajebiste co mozna sie posmiaś:D

Bartek_40

Mnie podobała sie dziewczyna z sąsiedztwa, chłopaczki z sąsiedztwa (brak związku), Road Trip, Euro Trip (również brak związku). weźcie jeszcze kilka dorzućcie i nam wyjdzie całkiem fajna kolekcja

Bartek_40

old school, ostroznie z dziewczynami, not another teen movie, 100 dziewczyn, saved no i... Jay i Cichy Bob! pozdro

ocenił(a) film na 1
Bartek_40

gorąco polecam "how high" method i red dają niezłe "jaja" :D

ocenił(a) film na 10
Bartek_40

ja to bym jeszcze dorzucil wiecznego studenta, hot chick

ocenił(a) film na 6
Bartek_40

smieszne glupkowate itd lecimy pokolei jak pamietam ;] frostbite, the dukes of hazzard, soul plane, harte jungs, knallharte jungs (niemieckie komedie 666/10 w glupocie i zajebiscie bkowe ;]), friday, next friday, after next friday, beuty shop, breakin' all the rules (oba filmy takie spokojne czarne klimaty;), half baked, undercover brother, sex is zero (koreanska komedai polecam - lezalem i kwiczalem bije po bani wiekszosc produkcji usa tego typu, smigala kiedys po www torrentach na bank jest na emulu ;), my babys daddy (20 min z method manem ^^), harold & kumar go to white castle, treasure n tha hood, kevin & perry go large, RRRrrr!!!, ali g in da house, run ronnie run, guess who, orgazmo, wet hot american summer, white chicks, teh girl next door, madchen madchen, schule, the new guy, dreamship surprise period 1, pacifier, mortadelo & filemon the big adventure no i oczywsice how high najlepsza komedia ogaldam co najmniej raz/miecha ;]
prawie wszyskite filmy produkcja 200x, do wszyskich sa napisy albo na napisy.org/info bez problemu do sciagniecie z emula, torrentow itd.

użytkownik usunięty
dbmb

w0w stary rispek :}
o polowie tych filmow nawet nie slyszalem - bede musial nadrobic zaleglosci :))

ocenił(a) film na 5
Bartek_40

no to ja będę orginalny i podam tytuły sprzed kilkunastu lat , najbardziej zbliżoną do American Pie i o dziwo z tego co zauważyłem bardzo mało znaną serię "Porky's" ( pol tytuł świntuch ) też trzy części z pojechaną ekipą , rewelacyjną jeszcze starszą serię "Lody na patyku" oglądałem to wieki temu i nadal pamiętam oraz serię "Zemsta frajerów" zwłaszcza pierwszą cześć ;) nowe oglądacie a starego nie znacie :D pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
Ksin

a no wlasnie .. jak mozna nie znac Porkie's .. niezrozumiale bo taki zayeeebisty filmilk :)

Bartek_40

Oto moje propozycje:
- Not Another Teen Movie
- Grandma's Boy (Babcisynek)
- But Manitou
- Czas surferów (polski)
Uprzedzam, że trzy pierwsze są nieźle przegięte....:-) hehe

ocenił(a) film na 8
Bartek_40

Mrówki w gaciach i Przypadki bawarskie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones